موبایل:  09169415035

فرم ورود

فرم ثبت نام

1

آیا مایلید به تلگرام همکاران سیستم دزفول فردا بپیوندید

عضویت
بعدا
خانه  |    فروش نرم افزار
فروش نرم افزار
systemGroup

سازمان الکترونیک همکاران سیستم دزفول فردا

بیشتر بدانید

سازمان الکترونيک پيوست ، راه حل موثر ما جهت اتوماسيون فراگير سازماني است. اين راه حل مبتني بر استقرار کليه زيرسيستمهاي پيوست در واحدهاي عملياتي سازمان و پشتيباني فراگير از ارتباطات بين واحدي بر اساس مديريت فرآيندهاي سازماني، موتور گردش کار پيوست، آرشيو متمرکز مستندات سازماني و استفاده از پايگاه اطلاعاتي واحد سازمان عمل مي نمايد.

مزاياي سازمان الکترونيک پيوست
1- عملياتي شدن كليه زير سيستم هاي پيوست به طور فراگير درسطح سازمان
2- استفاده از پايگاه واحد اطلاعاتي جهت منابع سازماني
3- مديريت واحد امنيت اطلاعات و تنظيمات مديريت درقالب زيرسيستم مديريت سازمان
4- مديريت چرخه کامل فرآيندهاي سازماني بر اساس فرم الکترونيک، موتور گردش کار و سرويسهاي بين سيستمي
5- امكان تبادل اطلاعات سازماني بين سيستمها
6- ساماندهي و مديريت متمرکز مستندات سازماني بر اساس نرم افزار مديريت الکترونيک مستندات

سيستم يکپارچه اي که بخش قابل توجهي از نيازهاي مالي اداري سازمان را در بخش هاي بودجه ، اعتبارات ، حسابداري ، ذيحسابي، خزانه داري ، کنترل رفت و آمد ، کارگزيني و صدور احکام ، پرداخت حقوق ، تدارکات و انبار و کالا ، دارايي هاي ثابت ، ترابري و نقليه ، آرشيو و ساماندهي کليه اسناد سازماني ، دبيرخانه و اتوماسيون سازماني پوشش دهد فرصت منحصر به فردي در اختيار مديريت عالي سازمان قرار خواهد داد تا بتواند ضمن بهينه کردن عمليات مالي اداري به صورت سيستماتيک ، کارايي سازمان را تا حد قابل توجهي نسبت به وضعيت فعلي بهبود بخشد. اين سيستم علاوه بر پشتيباني نسبتا جامع از عمليات مالي اداري قادر خواهد بود بسياري از فرآيندهاي عمده سازماني ( نظير سيکل درخواست و تدارک کالا ، سيکل درخواست مرخصي ، توزيع حکم کارگزيني، توزيع فيش حقوق ماهانه و ...) را نيز به صورت سيستماتيک پوشش دهد. فرآيندها و روالهاي گردش کار به فراخور نيازهاي سازمان مي تواند سفارشي سازي شود.  

نرم افزارهای یکپارچه اطلاعات مدیریت همکاران سیستم با تولید و توسعه سبد کامل و متنوعی از نرم‌افزارهای اطلاعات مدیریت، توانسته است در حوزه‌های گوناگون، پاسخگوی نیازهای مؤسسات و شرکت‌ها باشد.
ما بهره‌وری مشتریانمان را افزایش داده و به کسب و کار آن‌ها رونق بخشیده‌ایم. برای این مهم دانش تحلیلی عمیقِ مشتریان فراوان خود را در نرم‌افزارهایمان به‌کار گرفته‌ایم، افزون بر این، همواره از فناوری‌های پیشرفته و نو سود برده‌ایم و در حد توان خود خدمات مناسبی به بازار عرضه کرده‌ایم .
طراحی راهکارهای مناسب برای كسب و كارهاي بزرگ، متوسط و كوچك و صنایع خاص، گام دیگری است که همکاران سیستم به پشتوانه محصولات متنوع خود برداشته است. ما راهکارهای کاملی برای شرکت‌های تولیدی، شركت‌هاي خدماتی و بازرگانی و سازمان‌های دولتی داریم.
‌نرم‌افزارهای یکپارچه اطلاعات مدیریت همکاران سیستم، چه از نظر تعداد و تنوع محصولی و چه از نظر سطح پوشش‌دهی به نیازهای مشتریان در نوع خود کم‌نظیر بوده و كاملا با فرایندهای کسب وکار در ایران منطبق است.