موبایل:  09169415035

فرم ورود

فرم ثبت نام

1

آیا مایلید به تلگرام همکاران سیستم دزفول فردا بپیوندید

عضویت
بعدا
خانه  |  طراحی لوگو و برند

طراحی بنر , طراحی لوگو , طراحی کارت ویزیت

لوگو و برند یا برندینگ
systemGroup

امتیاز مصرف کننده  امتیاز مصرف کننده یعنی مشتریان نسبت به اسامی وفادار باشند. بسیاری از مشتریان حتی در صورتیکه کالای مشابه دیگری اما با قیمت کمتر در بازار عرضه شود، با این حال منقاضی همین برند ها خواهند بود و کالاهای جایگزین را قبول نخواهند کرد. به عبارتی دیگر شرکت های و سازمان هایی که از امتیاز مصرف کننده مطلوب تری برخوردار هستند در عمل در مقابل راهبرد ها و ساز و کارهای پیش گرفته شده توسط رقبایشان بیمه هستند و آسیب جدی از آنها نخواهند دید.(کاتلر)

برند یا برندینگ چیست ؟  فرایند دخیل در ایجاد یک نام و تصویر منحصر به فرد برای یک محصول در ذهن مصرف کنندگان، که به طور عمده از طریق کمپین های تبلیغاتی با زمینه ثابت و مشخص انجام می شود ، برندینگ گفته می شود. هدف برندینگ ایجاد یک حضور متفاوت و خاص در بازار است برای جذب و وفادار نگه داشتن مشتریان.

لوگو چیست ؟  نشان‌واره یا لوگو، عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به ‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و ... باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه متفاوت باشد. نشان‌واره یا لوگو طرح ملموسی برای نمایاندن خدمات، محصولات و کالای مورد نظر است. همچنین خصوصیات سازمانها و نهادها و ... را شرح می‌دهد. اخیراً اصطلاح لوگو برای شرح علائم، تمثیلها، لباس نیروهای نظامی، نشان‌ها، فیلمها حتی پرچم‌ها استفاده شده است.

تفاوت لوگو و برند  می توان برند را همان لوگو در نظر گرفت. لوگو تنها نشانی از سازمان ماست در حالیکه برند ماندگاری نام ما در ذهن و روح مشتریست و مطابق با نظر کاتلر تنها زمانی می توانیم بگوییم برند موفقی هستیم که در روح و قلب مشتری نفوذ کرده و مشتری در هنگام مواجه با چندین نام نیازی به تکاپو در ذهن خود نداشته باشد و بی نیاز از تفکر محصول ما را انتخاب نماید.

مراحل ساختن برند  ٫ دادن قولی متمایز از دیگران به مشتریان ۲٫ برآورده ساختن قولی که به مشتریان داده اید ۳٫ پایداری بر روی کیفیت و قولی که به مشتریان داده اید مرحله سوم مهمترین و سخت ترین مرحله در تبدیل شدن به برند می باشد و بسیاری از شرکت ها و محصولات نتوانسته اند این مرحله را طی کنند

تاریخچه برند  واژه برند و برند سازی درست است که واژه ای نسبتا جدید برای ما ایرانیان است اما مفهوم برند از زمان های گذشته در زندگی همه انسانها وجود داشته است.
هزاران سال پیش وایکینگ ها بر روی کشتی هایی که می ساختند نام خود را درج می کردند. البته در زمان های بسیار دورتر نیز این نامگذاری بارای علامت گذاری احشام و چهار پایانی که انسانها نگهداری می کردند کاربرد داشته است. انسانها طرح هایی را بروی پوست حیوانات داغ می کردند و آنها را علامت

ما برای شما بهترین ها را می خواهیم…

چرا باید همکاران سیستم را انتخاب کنیم ؟

طراحی مدرن

طراحی و اجرای متفاوت و مطابق با سلیقه ی روز فقط برای حرفه ای ها ! طراحی به دو صورت فلت و گرافیکی بنا به درخواست شما صورت میگرد.

کیفیت فوق العاده

استفاده صحیح از رنگ ها ، انیمیشن ها و تصاویر جذاب و زیبا، متناسب با محصولات شما.

قیمت ارزان

یکی از اصلی ترین ویژگی های وبسایت پرشیا گیف، قیمت ارزان تعرفه ها در کنار کیفیت بالا می باشد.

3 تغییر رایگان

اگر از نتیجه نهایی محصول راضی نبودید می توانید از فرصت ۳ تغییر رایگان استفاده کنید. این آپشن شامل همه ی سفارشات طراحی بنر گیف می باشد.

پس زمان را از دست ندهید و با این شماره تماس حاصل فرمایید: 09169415035